Načitám...

Matrace Zaren Dreamsy 3D Orthopedic

Nabízíme Vám ortopedickou a váhově neomezenou matraci:

Měkká nebo tvrdá matrace deformuje Vaši páteř, což může způsobit mravenčení končetin, bolesti páteře nebo „vyskočení” plotýnky. Matrace Zaren Dreamsy 3D Orthopedic dokonale kopíruje Vaše tělo. Jejím používáním předcházíte nebo zmírňujete bolesti zad, šíje, ramen, kloubů a brnění končetin.

Matrace Dreamsy - páteř
Oboustranná matrace je vyvinuta tak, aby zapadla do každé postele. Při výrobě jsme aplikovali více praktických detailů, jako je výška matrace 20 cm, která zaručuje, že matrace nebude příliš hluboko ani při nižším nastavení roštu. Oboustranné využití matrace podle počasí či preferencí.

Vyzkoušejte si matraci ZAREN Dreamsy 3D Orthopedic na vlastní kůži

Jedna strana matrace je s potahem z pravé ovčí vlny, která je termoregulační a hygroskopická. Přizpůsobí se teplotě Vašeho těla, vyznačuje se přirozenou samočisticí schopností.

Samozřejmostí je antialergický potah schopný ničit a zabraňovat rozmnožování baktérií, plísní a roztočů. To zaručují částice stříbra a Aloe Vera, které mají výrazné antibakteriální a antialergické účinky. Jádro a struktura produktů jsou vyrobeny s ohledem na dokonalou prodyšnost materiálů.

Matrace 3D Orthopedic obsahují speciálně vyvinutou biokeramiku CeramicLine. Jde o vysoce kvalitní keramické vlákno zabraňující tvorbě a šíření alergenů, které má vysoce pozitivní vliv na Vaše zdraví a plnohodnotný spánek.

Základní funkce biokeramiky:

  • Antibakteriální
  • Termoregulační
  • UV ochrana
  • Infraterapie
  • Ochrana proti elektrosmogu
  • Antistresová

Na matrace je 10 let záruka na elasticitu, deformaci a pružnost jádra matrace Dreamsy Green.

Rozměry:

standardní: 80×195, 85×195, 90×195, 80×200, 85×200, 90×200 cm

Nestandardní rozměry dokážeme vyrobit podle Vaší objednávky do 7 pracovních dní.

Matrace Dreamsy - jeden matrac pro celou rodinu Matrace Dreamsy - garantovaná kvalita zpracování Matrace Dreamsy - silver aloe Matrace Dreamsy - Ceramic line

Vyzkoušejte si naše produkty zdarma v rámci ukázky

• Využijte možnost si v rámci ukázky vyzkoušet produkty Dreamsy by ZAREN zdarma v rámci celé ČR. Zanechte nám vzkaz prostřednictvím kontaktního formuláře.

Zákaznická linka

810 667 766
k dispozici v pracovní dny od 8:00 do 18:00

E-mail:

info@zaren.cz

ZAREN-Noemus, s.r.o.

Roháče z Dubé 238/7, 779 00 Olomouc