Načitám...

Reference odborníků

MUDr. Radomír Holibka, Ph.D. doporučuje

Před časem jsem si od obchodního zástupce zakoupil výrobky značky ZAREN, konkrétně matrace, přikrývku a infrapodložku. Zjistil jsem, že výrobky ZAREN jsou pro mě a mou rodinu opravdu přínosem a proto jsem se rozhodl Vám napsat referenci.

Ortopedická matrace: tuto matraci mohu jako lékař jen doporučit, protože má všechny předpoklady pro zdravé spaní. Z mého pohledu je zcela jistě tou nejvhodnější matrací, na kterou jsem dosud narazil, protože dokonale kopíruje tělo, drží ho v přirozené poloze a nedeformuje moji páteř. Po probuzení nepociťuji bolet zad, kloubů ani trnutí nohou.

Infrapodložka: na podložce oceňuji to, že k jejímu používání si nemusím hledat čas navíc, ale můžu ji požívat v průběhu spánku, při odpočinku, při četbě. Podložka zlepšuje prokrvení organismu, metabolismus a pozitivně působí na nervovou soustavu.

Přikrývka exklusive: nicky látka, ze které je tato přikrývka vyrobena, udržuje fajn tělesnou teplotu a zabraňuje prochladnutí nebo i přehřátí. Přikrývku jsem si velmi oblíbil pro její úžasně příjemný materiál, který mě teď v zimě opravdu zahřeje.

Výrobky ZAREN vřele doporučuji všem svým známým, pacientům, a také sportovcům, se kterými přicházím do každodenního kontaktu při své práci ortopeda ve Fakultní nemocnici v Olomouci (včetně privátních praxí).

MUDr. Radomír Holibka, Ph.D.

MUDr. Radomír Holibka, Ph.D.