Načitám...

Přikrývka Dreamsy Nicky Ceramic

Přikrývka Dreamsy Nicky Ceramic

Přikrývka Dreamsy Nicky Ceramic line obsahuje speciálně vyvinutou biokeramiku. Jde o vysoce kvalitní keramické vlákno s infraterapií, která má blahodárné účinky na Váš organismus.

Přikrývka Dreamsy Nicky Ceramic

Základní funkce biokeramiky: antibakteriální, termoregulační, poskytuje UV ochranu a ochranu proti elektrosmogu, je antistresová.

Pravidelným používáním podložky Dreamsy Relaxtherapy dosáhnete postupného zlepšení funkčnosti vnitřních orgánů, kloubů, svalstva, metabolismu, nervové soustavy, a tím celkové zlepšení vašeho zdravotního stavu.

Vyzkoušejte si přikrývku Dreamsy Nicky Ceramic na vlastní kůži

Naše přikrývka udržuje optimální teplotu Vašeho těla, čímž zajišťuje ideální tepelný komfort bez přehřátí, pocení nebo prochladnutí. Vaše tělo se tak během spánku nepotí, čímž se předchází prochladnutí při náhodném odkrytí. Je vyrobena z Nicky látky, která má podobné vlastnosti jako přírodní ovčí vlna, její povrch je příjemný na dotek, což má vysoce pozitivní antistresové účinky a svým složením zároveň antialergický vliv.

Přikrývku Dreamsy Nicky Ceramic můžete prát v automatické pračce s běžnými pracími prostředky při teplotě do 40 °C. Sušte ji volně, ne v sušičce nebo na topných tělesech.


Rozměry: 135×195 cm, 210×230 cm, dětský rozměr 90×130 cm

Přikrývka Dreamsy Nicky Ceramic Přikrývka Dreamsy Nicky Ceramic

Vyzkoušejte si naše produkty zdarma v rámci ukázky

• Využijte možnost si v rámci ukázky vyzkoušet produkty Dreamsy by ZAREN zdarma v rámci celé ČR. Zanechte nám vzkaz prostřednictvím kontaktního formuláře.

Zákaznická linka

810 667 766
k dispozici v pracovní dny od 8:00 do 18:00

E-mail:

info@zaren.cz

ZAREN-Noemus, s.r.o.

Roháče z Dubé 238/7, 779 00 Olomouc