matrace Dreamsy 3D Orthopedic

Nabízíme Vám ortopedickou a váhově neomezenou matraci:

matrac-3d-orthopedic-clovek-2-transparent-bgMěkká nebo tvrdá matrace deformuje Vaši páteř, což může způsobit mravenčení končetin, bolesti páteře nebo „vyskočení” plotýnky.

matrac-3d-orthopedic-clovek-1-transparent-bgMatrace 3D Orthopedic dokonale kopíruje Vaše tělo. Jejím používáním předcházíte nebo zmírňujete bolesti zad, šíje, ramen, kloubů a brnění končetin.

logo-ceramic-transparent   Matrace 3D Orthopedic obsahují speciálně vyvinutou bio-keramiku CeramicLine. Jde o vysoce kvalitní keramické vlákno zabraňující tvorbě a šíření alergenů, které má vysoce pozitivní vliv na Vaše zdraví a plnohodnotný spánek.

Základní funkce bio-keramiky:

  • Antibakteriálnígraf_ceramic
  • Termoregulační
  • UV ochrana
  • Infraterapie
  • Ochrana proti elektrosmogu
  • Antistresová

Před prvním použitím nechte matraci 24 hodin narovnanou ve vodorovné poloze a nezatěžujte ji, předejdete tak vzniku prohlubní. Matraci můžete používat na posteli s rovným, netvarovaným, ale i předpjatým roštem, nebo ohnutými lamelami, vždy se zabezpečením dostatečného odvětrávání, v posteli s plným dnem zajistěte pomocné větrání, nejlépe dodatečným vyvrtáním otvorů. Jednou za měsíc zajistěte provzdušnění a dokonalé provětrání matrace. Usazený prach a nečistoty z povrchu matrace
pravidelně vysávejte. Vlněný povrch lze občas pročesat hřebenem se širokým rozestupem zubů, nepoužívejte ostrý kartáč nebo mechanické vyklepání – hrozí poškození povrchu. Matraci nevystavujte prudkému slunečnímu záření. Matraci není možné prát v pračce ani bělit chlórem.

Rozměry: standardní: 80×195, 85×195, 90×195, 80×200, 85×200, 90×200 cm; nestandardní rozměry dokážeme vyrobit podle Vaší objednávky

 

Více informací