Jak si vybrat matraci?

Jak si vybrat správnou matraci? I Vy zvažujete koupi matrace a neumíte se zorientovat v množství nabídek “ideálních” matrací právě pro Vás? Jeden výrobce: 10 matrací, 4 cenové kategorie, a každá je ta nejlepší pro Vás… Měkká a tvrdá matrace deformuje Vaši páteř, což může způsobit trnutí končetin, bolesti páteře nebo “vyskočení” ploténky.

Máme jednu matraci pro všechny! Ani Vy se neumíte zorientovat v široké nabídce různých typů matrací? Objednejte si odbornou ukázku a získejte přehled, jaká matrace je vhodná právě pro Vás. Bezplatnou ukázku a poradenství si můžete objednat na 810 667 766 nebo prostřednictvím kontaktního formuláře v našem menu kontakt.

Poraďte se před koupí matrace s odborníkem: my máme jednu matraci pro všechny – nezáleží, kolik máte let, kolik vážíte nebo kolik vyděláváte. Vaše tělo a páteř potřebují stejnou oporu během spánku. Matrace Dreamsy 3D Orthopedic se skládá z husté sítě 3D kapilár, které dokonale kopírují Vaše tělo. Jejím používáním předcházíte nebo zmírňujete bolesti zad, šíje, ramen, kloubů a brnění končetin.
Více informací