Přikrývka Health Guard

Dopřejte si i vy pohodlný spánek s přikrývkou ZAREN HealthGuard.

Povrch přikrývky je vyroben z hebké česané mikrofáze, která je velmi příjemná na dotek. Speciální bioaktivní výplň HealthGuardTM je držitelem certifikátu antimikrobiální a protiroztočové ochrany, na základě Shake-Flask Testu, ve kterém se prokázal více než 99% úbytek populací bakterií Staphylococcus aureus (i jeho rezistentní formy), Klebsiella pneumoniae, Pseudomonas aeruginosa a Eschericia coli 0157. Výplň zároveň splňuje testy antiplísňové ochrany AATCC 147 a vyhovuje požadavkům Oeko –Tex Standard 100, třída 1., takže je vhodná i pro miminka. Konjugované polyesterové vlákno HealthGuardTM má navíc tvarovou paměť, redukuje nepříjemné pachy a výrazně snižuje populaci zdraví škodlivých alergenů, čímž se přikrývka ZAREN HealtGuard stává ideální přikrývkou i pro alergiky.

Prodyšné a termoregulační vlastnosti přikrývky ZAREN Health Guard zabezpečují udržování optimální teploty vašeho těla v průběhu spánku, čímž zabraňují přehřátí organizmu, následnému odkrývání a prochladnutí.

Výhodou přikrývky je i jednoduchá údržba – stačí ji pravidelně protřepat a větrat a v případě potřeby ji můžete jednoduše vyprat v automatické pračce při teplotě do 60°C. Přikrývku ZAREN HealthGuard můžete používat i bez povlečení. 

Podrobnosti

Povrch: MICROFIBRE soft – 100% mikrovlákno. Hebká česaná mikrofáze příjemná na dotek s pokožkou.

Výplň přikrývky: HealthGuardTM – 100% polyester. Speciální antimikrobiální a antiroztočové konjugované vlákno HealthGuardTM s tvarovou pamětí, které zaručuje optimální tepelnou pohodu v průběhu spánku a redukuje populace mikrobů.

Rozměry: 140×200 cm

Čistění a údržba: Přikrývku ZAREN HealthGuard pravidelně protřepávejte a větrejte. Můžete ji prát v automatické pračce s běžnými pracími prostředky při teplotě do 60°C. Sušte volně, ne v sušičce nebo na topných tělesech.

Výhody produktů Zaren

Antibakteriální a antialergické

Ruční výroba

Více než 571941 spokojených zákazníků

10 let záruka na matrace

Vyzkoušejte si naše produkty ZDARMA v rámci ukázky

ZAREN již více jak dvě desetiletí přináší v České republice a v zahraničí do domácností formou osobního prodeje jedinečné produkty zaměřené na zdravý spánek a relaxaci.

Nezávazná poptávka

V případě zájmu o testování produktů vyplňte tento formulář. Ozveme se vám hned, jak to bude možné.