Aloe Vera Rescue Gel 60ml

Aloe Vera RESCUE GEL je koncentrací přírodních extraktů, které Vám pomáhají okamžitě bojovat proti menším každodenním bolestem přírodním a efektivním způsobem. Podobně jako bylo zvykem v minulosti, výtažky z léčivých rostlin se jednoduše aplikují na místo, kde se vyskytuje bolest.

Nesčetné množství vzácných přírodních extraktů, které jsou bohaté na prospěšné vlastnosti (Arnika, Ďáblův dráp, Kafr, Mentol, Rozmarýn, Šalvěj, Aloe Vera, Olivový olej, Heřmánek), Vám pomáhají proti příznakům únavy a zanechávají pokožku sametově jemnou a příjemnou na dotyk, čímž vytváří pocit okamžitého pocitu přirozené pohody a lehkosti.

Aloe Vera RESCUE GEL je vybavený roll-on aplikátorem, který je velmi praktický a vždy připravený k použití. Stačí, abyste jen jednoduše nanesli gel pomocí roll-on aplikátoru na problematické místo a zlehka masírovali cca 1 minutu kruhovými pohyby. Léčbu můžete dokončit jemnou masáží pomocí rukou, dokud se gel plně nevstřebá.

Pomocí Aloe Vera RESCUE GELu můžete masírovat oblast krční páteře, zad, ramen, noh, kolen, kloubů, svalů apod. až dokud se nevstřebá, čímž zabezpečíte okamžitý pocit pohody a lehkosti. Jednoduchá aplikace na hrudník Vám umožní vychutnat si jedinečný pocit uklidňujících bylin. Díky okamžitému účinku využijete gel i při sportovních aktivitách – či už proti únavě svalů anebo při jiných drobných problémech.

Aloe Vera RESCUE GEL využijete i při podráždění pokožky v důsledku štípnutí hmyzem. Není to medicínský produkt, ale přírodní kosmetika k vnějšímu použití, které Vám umožní zlepšit kvalitu života a přináší pohodu do Vaší rodiny.

Silné stránky Aloe Vera RESCUE GELu jsou v jednoduchosti jeho použití, v jeho přirozenosti a rychlosti účinku. Stačí jen pár sekund, abyste pocítili silné působení účinných přírodních látek. Navíc, Aloe Vera RESCUE GEL je produkt etický a šetrný k životnímu prostředí: je dermatologicky testovaný a nebyl testovaný na zvířatech.

Vaše přírodní, rychlé a jednoduché řešení

Vyzkoušejte si naše produkty ZDARMA v rámci ukázky

ZAREN již více jak dvě desetiletí přináší v České republice a v zahraničí do domácností formou osobního prodeje jedinečné produkty zaměřené na zdravý spánek a relaxaci.

Nezávazná poptávka

V případě zájmu o testování produktů vyplňte tento formulář. Ozveme se vám hned, jak to bude možné.