Odborné reference

Důvěřujte nám, jako již tisíce spokojených zákazníků

5/5
Na základě osobní zkušenosti a zkušeností většího návštěvníků mé horské chalupy, kde jsou tyto výrobky umístěny, Vám sděluji tyto poznatky. 1. Matrace ZAREN 3D Orthopedic – Většina uživatelů včetně mne udávala výrazně menší ranní bolest zad v souvislosti s ležením. – Je tedy zřejmé, že deklarovaná struktura matrace rovnoměrně rozloží tlaky matrace na celé tělo, čímž kopíruje jeho tvar. – Stejný efekt se projevil u dětí klidnějším spánkem bez nočního buzení nebo pláče, tak typické pro malé děti. – Neméně důležitá byla snadnější schopnost spát většinu času na boku, což u některých jedinců eliminovalo vedlejší, nepříliš příjemný produkt spánku „chrápání“ – U jednoho alergika s atopickým ekzémem, který se navíc v noci hodně potí, jsem dostal informaci, že v noci neměl žádnou alergickou rýmu a méně se potil, takže se skvěle vyspal. To dle jeho prohlášení není v cizím prostředí tak časté. 2. Polštář ZAREN Memory Natur – Prakticky všichni udávají velmi pohodlné spaní na zádech i na boku bez toho, že by se budili bolestmi krční páteře nebo občasnými neurologickými projevy /brnění v oblasti horních končetin, nebo tzv. přeležením/ – Nikdo z mých přátel nezaznamel potivost v oblasti hlavy nebo krku, což bylo zvláště příjemné pro dva z nich , kteří tyto vedlejší negativní obtíže ve spánku často pociťují. – Tvar polštáře, jeho propustnost a ideální poddajnost dle váhy hlavy umožní mít hlavu ve správné rovině v poloze na boku nebo ve fyziologické lordóze v poloze na zádech. Tím zamezuje výše uvedeným obtížím. Celkový dojem: Používám těchto matrací a polštáře získáte velmi příjemný spánek bez rušivých elementů. Primář MUDr. Pavel Hroch, Ortopedicko-traumatologické oddělení, Oblastní nemocnice Rychnov nad Kněžnou a.s.
mudr hroch
MUDr. Pavel Hroch
Primář ortopedicko-traumatologické oddělení
5/5
Před časem jsem si od obchodního zástupce zakoupil výrobky značky ZAREN, konkrétně matrace, přikrývku a infrapodložku. Zjistil jsem, že výrobky ZAREN jsou pro mě a mou rodinu opravdu přínosem a proto jsem se rozhodl vám napsat referenci. Ortopedická matrace: tuto matraci mohu jako lékař jen doporučit, protože má všechny předpoklady pro zdravé spaní. Z mého pohledu je zcela jistě nejvhodnější matrací, na kterou jsem dosud narazil, protože dokonale kopíruje tělo, drží ho v přirozené poloze a nedeformuje moji páteř. Po probuzení nepociťuji bolest zad, kloubů, ani trnutí nohou. Infrapodložka: na podložce oceňuji to, že k jejímu používání si nemusím hledat čas navíc, ale můžu ji používat v průběhu spánku, při odpočinku, při četbě. Podložka zlepšuje prokrvení organismu, metabolismus a pozitivně působí na nervovou soustavu. Přikrývka Exclusive: nicky látka, ze které je tato přikrývka vyrobena, udržuje fajn tělesnou teplotu a zabraňuje prochladnutí nebo i přehřátí. Přikrývku jsem si velmi oblíbil pro její úžadně příjemný materiál, který mě teď v zimě opravdu zahřeje. Výrobky ZAREN vřele doporučuji všem svým známým, pacientům a také sportovcům, se kterými přicházím do každodenního kontaktu při své praxi ortopeda ve Fakultní nemocnici v Olomouci (včetně privátních praxí)
mudr holibka
MUDr. Radomír Holibka, Ph.D.
5/5
Kvalitní spánek patří mezi základní životní potřeby. Regenerovat rychle organizmus po prodělaném dni je velice důležité. Kvalitní spánek je důležitý i pro lidí, kteří mají některé civilizační problémy, mezi které nepochybně patří bolesti zad. S tímto aspektem jsem přistupoval k testování matrace Zaren 3D – Orthopedic. První velkou výhodou je již velmi dobrá skladovatelnost, kdy se matrace dají srolovat a vejdou se bez potíží do osobního automobilu. Matrace k sobě dokonale pasují a nemají k sobě žádný posun. Po 24 hod. přípravě, kdy dojde k optimální náplní vzduchem se staně matrace ideálně pružnou s dokonalým tvarováním dle těla ležícího. Během mé kariéry lékaře národního fotbalového týmu jsem spal v mnoha desítkách špičkových hotelů a těžko bych hledal kvalitnější matrace než tyto zkoušené. Sám mám též často bolesti v zádech a jsem proto velice citlivý na kvalitu matrací. Na těchto matracích jsem měl potíže minimální. Závěrem musím kontstatovat, že uvedené matrace jsou velice kvalitní a byl jsem s nimi velice spokojen.
mudr krejci
MUDr. Petr Krejčí
Lékař české fotbalové reprezentace
5/5
Ve své praxi spondylochirurga a ortopeda se denně setkávám s lidmi s bolestmi pohybového aparátu, zejména páteře. Tyto obtíže denně řešíme operačně. Víme ovšem, že základem je prevence, cvičení a zdravý spánek. Jelikož naše populace je v zásadě málo pohyblivá nechce aktivně sportovat a cvičit, zbývá nám zdravý spánek. Před časem jsem pro svoji rodinu zakoupil ortopedické matrace ZAREN. Již po první noci jsem na vlastním těle pocítil výrazný ústup ranních bolestí a omezení hybnosti. Je jasně patrné, že tato matrace skvěle podporuje postavení páteře jak při lehu na zádech, tak zejména na boku, kdy je trvale páteř v přímém postavení. Je to zatím nejlepší matrace, kterou jsem měl možnost vyzkoušet. Výrobky ZAREN, zejména matrace se kterou mám vlastní zkušenost, nyní doporučuji svým známým a i pacientům s onemocněním páteře, se kterými jsem v každodenním kontaktuna Klinice Ortopedie a Traumatologie pohybového Aparátu FN Plzeň.
mudr zeman
MUDr. Jaroslav Zeman
Vedoucí lékař JIP ortopedie FN Plzeň

Zákaznické reference

Dobrý den, s výrobky Vaší firmy jsem velmi spokojena a ukázka prováděná Vaším obchodním zástupcem panem Hrozenem byla zajímavá, obsažná a nesla se v přátelském duchu. Děkuji
5/5

Marcela Jedináková

Dobrý den,jsem ráda že mě oslovila forma Zaren a přijel k nám úžasný pan Hrozen,který nám vše ukázal a dal nám vyzkoušet madraci , polštáře a infra podložku.Byl velice příjemný a krásně nám vše vysvětlit. Matraci a polštáře včetně podložky používáme již přes rok a jsme velice spokojeni. Úplně nás přestali bolet záda a spíme celou noc bez buzení. Na to že ji máme už rok vůbec není proležená jako ty co jsme měli od jiných firem. Zaren můžu všem doporučit. Je to jednička na trhu. Už bych neměnila. S pozdravem vaší věrní a spokojení zákazníci
5/5

Lenka a Marek Špundovi

Vážení, Váš obchodní zástupce p. Rudolf Hrozen mne navštívil a nabídl mi vaše výrobky. Na základě jeho vysoké profesionality, odbornosti, příjemný, srozumitelný výklad i odpovědi na mé otázky na vaše výrobky. Byla jsem velmi spokojena a zakoupila jsem si madraci a polšář. Na základě jeho přístupu jsem jej doporučila i mým známým. Jsem s pozdravem
5/5

Vlasta Brančíková

Dobrý den, dne 28.7.2020 se u nás doma uskutečnila ukázka výrobků firmy ZAREN. Všechny výrobky nás velice zaujaly a zvláště profesionální výklad a milý přístup sympatické slečny Barbory Čiháčkové. Moc děkujeme a přejeme hodně spokojených zákazníků.
5/5

Alois Šperl

Dobrý den slečno Šrámková, chtěla bych Vám poděkovat za prezentaci matrací. Jednak za profesionální přístup a příjemné vystupovaní a zároveň za to že jste mi matrace nechtěla vnutit za každou cenu. Již jsem absolvovala pár akcí a musím říct že to s Vámi byla pohoda. No a teď k výrobkům, matrace jsou dle mého posouzení úžasné a polštář také. Už dlouho se mi nestalo abych spala celou noc. Jak jste říkala člověk si musí pár dní zvyknout ale mě se spalo krásně hned tu první noc. Deku jsem vyzkoušela jak tu co jsem dostala tak i tu sametovou a musím opět jen pochválit. Ráda Vás doporučím kamarádům a známým.
5/5

Šárka Kocábková

Dobré dopoledne přeji. Začátkem tohoto měsíce jsem od Vás koupila po Vaší návštěvě u mne doma dvě matrace a deku. Doručení proběhlo přesně podle dohody. K naprosté spokojenosti. Navíc jsem že zdravotních důvodů musela na poslední chvíli změnit místo doručení a dopravce byl velmi milý a ochotný. Matrace jsem po vybalení nechala podle pokynů oživit a od té doby na nich spíme. Přesně kopírují tvar těla, partner úplně přestal používat polštář který stejně neustále odhazoval na zem. Je nyní spokojen. Tato vaše matrace je pro něho to pravé. Mě navíc velmi vyhovuje výška matrace. Pohodlné a klidné spaní. Nepřehřívám se,nepotím ani v těchto letních nocích. To minulá matrace dělala. Jsem spokojená. Jsme velmi spokojeni. Děkuji Vám.
5/5

Dagmar Jasanská

Dobrý den, jsem zákaznicí Zaren, kde jsem se na předváděcí akci měla možnost seznámit a vyzkoušet Vaše výrobky, se kterými jsem byla spokojená. Zároveň i obchodní zástupce pan Hrozen z Olomouce měl příjemné vystupování a vše řádně vysvětlil. S přáním pěkného dne
5/5

Lenka Machová

Dobrý den, od společnosti Zaren jsem si pořídil matraci Dreamsy 3D Orthopedic. S matrací jsem spokojený, je tak akorát tuhá, krásně se přizpůsobí tělu. Spí se na ní výborně. Navíc mám atypický rozměr a i přes to jsem ji měl doma do týdne od objednání. Komunikace s firmou suprová, doporučuji. S pozdravem
5/5

Michal Šrámek

S vaším výrobkem jsme zatím moc spokojení a po dobu co ho vlastnime jsme nenašli nic, co by nás s jeho koupí mrzelo. Děkujeme a doufáme,že si ho ještě dlouho v této kvalitě budeme uživat.
5/5

Jarmila Nevečeřalová

Dobrý den slečno Šrámková, ještě jednou moc děkuji za příjemné odpoledne, které jsme společně strávili. Polštáře přišly v pořádku, manžel je hned vybalil a umístil do postele. A začala drobná komedie – po první noci na polštáři prohodil, že alespoň v jeho případě jde o vyhozené peníze. Ale respektoval moji poznámku, aby dal polštáři šanci – od té doby si na nic nestěžuje, přestal křupat a spí jak mimino. Je spokojený a já také. Až budou ve Vaší sekci nějaké novinky, tak se prosím ozvěte, rádi se s nimi seznámíme. Přejem krásný zbytek léta, povedenou svatbu a hodně úspěchů.
5/5

Lenka Dariusová

Dobrý den, pan Rudolf Hrozen od firmy Zaren z Olomouce je jednak velice příjemný muž s milým vystupováním. Je vidět, ze nabízí lidem výrobky proto, ze chce, aby klienti měli maximální pohodlí v době odpočinku a současné chce, aby jim výrobky sloužili co nejlépe a pokud možno dlouho. Nenutí zákazníka ke koupi, pouze nabízí možnosti, což je také moc fajn. Jeho prijemne vystupování jistě ocení každý, kdo se rad něco dozví a současné nemá rad nátlak na zákazníka. S výrobky od Zarenu jsme zatím spokojeni doma, máme teprve od března 2020, tak uvidíme, jak dlouho budou sloužit. S pozdravem
5/5

Bc. Lucie Anabel Hemalová, DiS.

Dobrý den,chtěla bych tímto vyzdvihnout velmi podnětnou a vyčerpávající ukázku s perfektním výkladem k vašim produktům dnes v Odrách,panem Lukášem Novákem,výrobky jsou velmi prospěšné zdravému spánku a jistě v budoucnu si vaši matraci a polštář zakoupím,přeji pěkný den a mnoho prodaných výrobků.
5/5

Libuše Tvarůžková

Od té doby co používám vaši dečku Zaren jsem zhubla o dvě velikosti a 10kg. Dlouhodobě jsem se vzbouzela s bolestmi zad a kyčelních kloubů. Naráz jsem se probudila bez bolesti. Nebylo to hned ale potěšilo. Letos i v době pandemie korony, jsem nebyla nemocná a ani očkování po kterém všichni odpadli se mnou nic neudělalo. Také jsem si natáhla sval a blbě se mi chodilo. Po použití dečky mi v těch místech hezky zabrnělo, luplo a bylo po bolesti. Také jsem začala lépe spávat a ještě nedávno jsem trpěla na deprese a stres z práce. Už je to lepší. Mohu říci že dečka mi ušetřila plno starostí a běhání po doktorech. Bolesti a možná i nepříjemné operace která by možná nedopadla dobře. A ne konec i peněžně už se mi vrátila a to v podobě léků které bych si musela platit. Děkuji Vaše věrná a spokojená zákaznice
5/5

Jiřina Růžičková

Dobrý den 9.8.2017 jsem od Vás (fy ZAREN) zakoupila prostřednictvím příjemné sl. Tarbajové matraci DREAMSY v nestandartním rozměru 140/200. S matrací jsem velmi spokojená, když spím jinde, těším se domů na svou postel! Nevím, zda se něco změnilo po třech letech: ještě bych uvítala, kdyby matrace měla potah na zip a dala se občas vyprat. Mám postel v patře a tak je čištění složitější. Též ráda užívám čistíky, hlavně na nádobí a obličej.
5/5

Daniela Hadrabová

Objednala jsem si dva polštáře Dreamsy Memory přes objednávkový formulář. Do druhého dne se mi ozvala paní z firmy, ještě téhož dne jsem objednávku potvrdila a zaplatila, večer mi přišla potvrzovací SMS, že bylo předáno přepravci a druhý den jsem zboží měla. Skvělý zákaznický servis. Co se týče polštáře, lepší jsem neměla, velice kvalitní provedení, spí se mi jak miminku. Druhý polštář byl dárek pro mámu, která si to také pochvaluje.
5/5

Pavla Kvapilová

Před několika měsíci jsem měl přednášku o matracich Zaren od p.Hrozna. Prezentace super i s vyzkoušením, myslim si, že po několika letech se mi konečně i lip spí a hlavně šetřím si záda.
5/5

Michal Schneider

Jako bývalý finanční poradce jsem hledal práci s lidmi bez zbytečného papírování. A hlavně jsem chtěl pracovat efektivně. Když jsem byl na pohovoru takřka hned přijat,(dali jsme si oba dva den na rozmyšlenou) šlo to pak už ráz naráz. To co jsem oceňoval hned v začátcích oceňuji stále. Nemusím si sám domlouvat schůzky, naprostá profesionalita všech! fakturantek, asistentek, skladníků, nadřízených (pouze dvou) pak už je jen majitel, se kterým se všichni normálně zdravíme a bavíme. Všichni usměvaví, vstřícní, vždy s dobrou náladou. Po roce a půl mám spousty osobních zkušeností s matracemi polštáři ale i nespočet referencí od spokojených zákazníků. Jedna z mých prvních zákaznic je dokonce moji spolužijící partnerkou. Práce mě naplňuje,uspokojuje, každou noc si suprově odpočinu a co víc si přát… Ať se daří!
5/5

David Sevelda

Dobrý den. Pred rokem jsem si u vás zakoupila 2 Dreamsy Orthopedic 3D matrace na velkou postel a k tomu Memory Natur polštář. Jsem velice spokojená ! Trpěla jsem bolestí zad a nespavostí ale od té doby,co spím na nových matracích spím celou noc a záda mně přestali bolet. Polštář mi podporuje hlavu a přestala mně bolet i krční páteř.I rodinná návšteva když prespí u mně si chválí,jak se dobře vyspali na matracích. Proto bych vám chtěla poděkovat.
5/5

Alena Kmínková

Matraci Zaren používám již 2,5 roku a jsem s ní nadmíru spokojená, protože se výborně vyspím, mé tělo si dokonale odpočine a nebolí mě záda ani hlava, jako mě bolévaly dřív. Kvality matrace Zaren poznám vždy, když spím na hotelu nebo u přátel. To se pak vždy těším do své postele. Polštář je též výborný pro páteř a hlavu a má velmi příjemný povlak. Infrapodložku používám hlavně na odpočinek a zrelaxování po náročném dni a také při nachlazení a po větší námaze. V podzimním a zimním období na ní velmi ráda spávám. Produkty Zaren vřele doporučuji, považuji je za skvělou investici do vlastní pohody a zdraví.
5/5

Mgr. Pavlína Lacinová

Koncem května mě telefonicky kontaktovala zástupkyně firmy Zaren na doporučení mé kamarádky Moniky s nabídkou domácího předvedení jejich výrobků. Nejsem příznivec těchto akcí, ale Monice věřím, tak jsem nakonec souhlasila. Byla jsem velmi mile překvapena. Navštívila nás slečna Šrámková, která dovezla několik velkých balíků, ve kterých se skrývala matrace, polštář, peřiny, infračervená podložka a ještě pár drobností. Po příjemném rozhovoru jsme celá rodina vyzkoušeli všechny výrobky a byli jsme nadšení. Velmi jsem litovala, že jsme před nedávnem investovali do nového spaní, matrace byla totiž neuvěřitelně pohodlná. Objednali jsme si čtyři polštáře, tři peřiny a podložku. Krom slevy na výrobky jsme ještě dostali jako bonus jednu peřinu, roušky, vůni do polštáře a Rescue gel. Všichni jsme se těšili, až nám vše přijde. Nemuseli jsme čekat vůbec dlouho, během pár dní objednávka v pořádku dorazila. Děti se hned vrhly na rozbalování, muchlovaly se s chlupatými polštáři a obdivovaly lehounké peřiny. První noc byla neuvěřitelná, konečně pohodlný polštář nejen pro mě, ale i pro přítele i děti. Od té doby už jinak nespíme a polštáře cestují všude s námi. Momentálně ho mám sebou i v lázních. Nadšení jsme i z peřin, nejsou to žádné těžké duchny, právě naopak. Podložku jsem bohužel kvůli cestování ještě nevyzkoušela. Ještě bych chtěla pochválit Rescue gel, už několikrát nám pomohl při drobných nehodách nebo zklidnil komáří štípnutí. Závěrem bych snad už jen dodala, že z nákupu mám radost nejen já, ale celá rodina, a že firmu Zaren velmi ráda doporučím dále, protože má nejen kvalitní výrobky, ale i kvalitní zaměstnance.
5/5

Naděžda Mullerová

Dobrý den, od Zarenu máme anatomický polštář a dvě matrace, také deku, kterou jsme dostali při Vaší ukázce, o polštář se doslova pereme a půjčujeme si ho, je velmi příjemný na dotek, měkoučký a dobře se na něm spí. Jedinou jeho vadou je vysoká pořizovací cena, kdyby byla nižší, koupím hned další. Do budoucna určitě pořídíme. Matrace nám též vyhovují, oproti starým proleženým je to velká změna k lepšímu. Syn používá Vámi darovanou přikrývku, která je velmi příjemná a lehká, spí se mu pod ní dobře. Za nás spokojenost se vším. Hezký den, s pozdravem
5/5

Kamila Žičařová

Po dnešním rozhovoru s p. Hroznem, píši recenzi na produkty, které jsem si u vás zakoupila. Mám od vás 3 kusy madrací, 2 polštáře a jednu vyhřívací deku. S výrobky jsem maximálně spokojená a můžu jen doporučit společně s prezentaci, kterou u nás dělal i p. Hrozen osobně. Jsem ráda, že prezentace proběhla a já si tyto vaše výrobky mohla zakoupit. Ještě jednou děkuji a p. Hrozna opravdu chválíme. Kdykoli cokoli potřebuji, co se týká výrobků, je velice ochoten a vše zařídí. Více takových lidi ve vašem týmu. S pozdravem
5/5

Fišnerová Jana

Koupila jsem polštáře a hřejivou podložku, už tři měsíce nevím co je bolest za krkem díky polštáři, podložka úžasná věc a za chladných večerů úžasný pomocník. Prohřeje tělo. Úžasný. Doporučuji
5/5

Pavlína Hlivová

Dobrý den,minulý týden v pátek byla u nás na předváděčce p.Jana Denninger,obchodní zástupce Vaší firmy a předváděla nám Vaše výrobky,ktere jsou úžasné a zdravotně nezávadné,paní byla velmi sympatická ,znalá veci,a moc jsme byli spokojení.Chtěli bychom touto cestou Vám i p.Denninger moc poděkovat a děkujeme za dáreček ,který u nás zanechala.
5/5

Solovští Olbramice

Dobrý den Dne 30.8.2021 jsme skrze reklamní kontakt měli s partnerkou tu čest být součástí ukázky výrobků (matrace, přikrývky, polštáře, relaxtherapy) Vaší firmy. Jistý Pan obchodní zástupce Petr Belant přijel přesně v domluvený čas a hned od prvního momentu působil velmi profesionálně a seriózně. hned po rozbalení prvního produktu a tím byla matrace nám Pan Belant ve stručnosti představil firmu, její sídlo, cíle společnosti a výrobky firmy. Chtěl bych podotknout že Pan Belant na nás z pohledu mladých lidí ( 27 let ) působil opravdu kvalitně, každý produkt nám systemacky popsal, jak funguje, co jsou vlastnosti výrobku, co obsahuje, z čeho je vyroben, na co si dát pozor pakliže máme domácí zvířata a „jak se produkty “perou” “ Ihned po skončení ukázky jsme s partnerkou měli jasno a ihned matrace, přikrývky, polštáře i relaxtherapy objednali. A na druhý den už jsme měli výrobky doma. Tímhle emailem bych chtěl hlavně za Vaše služby poděkovat a velice kladně recenzovat Pana obchodního zástupce Petra Belanta. S pozdravem
5/5

Jan Blažek